Naše služby

„Žádný projekt není příliš velký nebo malý.

Každý projekt je pro nás důležitý a vždy dostanete nejvyšší prioritu.“

Nabízíme zajištění a realizaci kulturních a společenských akcí na míru.

UMĚLECKÁ VYSTOUPENÍ

KONCERTY ZNÁMÝCH I MÉNĚ ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ

PREZENTACE, PROMO AKCE

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

OPENING PÁRTY

ZAJIŠTĚNÍ AKCÍ PRO OBCHODNÍ CENTRA A OBCHODNÍ PASÁŽE

ZAJIŠTĚNÍ PROGRAMU PRO OBCHODNÍ CENTRA A OBCHODNÍ PASÁŽE

FIREMNÍ AKCE

SOUKROMÉ AKCE

Nenašli jste co jste hledali? Nevadí, ozvěte se nám a najdeme to pravé k Vaší spokojenosti.

Navrhneme vhodné místo konání, program i umělce, techniku a catering.

V případě zájmu připravíme a zajistíme účinnou marketingovou podporu, zprostředkujeme zviditelnění v médiích, případně zajistíme účast médií na vaší akci.

Zaručujeme individuální přístup, profesionalitu, diskrétnost a spolehlivost.

Kontakt

 


AKCE NA MÍRU

Akce na míru je přesně to pravé, pokud si přejete kompletní zajištění a realizaci Vašich představ bez stresu a z pohodlí Vaší kanceláře nebo domova. Vy nám prozradíte účel akce, představu, finanční rozpočet a zbytek necháte na nás. Pokud si nejste jistí, předložíme Vám pár návrhů a společně najdeme to nejlepší.

 

RAUTY A RECEPCE

Rauty a recepce pro Vás zajistíme dle individuálních požadavků bez ohledu na velikost události a počet hostů.

 

HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ, KONCERTY

Zajišťujeme kompletní akce i části programu. Přejete si hudbu k poslechu, pěvecké vystoupení, při kterém si zazpíváte, zatančíte, nebo koncert jako součást Vašeho programu? Nabízíme zajištění jak jednotlivých vystupujících, tak hudebních skupin. Dále pro Vás zajistíme techniku, catering, pozvánky, fotografa a další.

 

FASHION SHOW

Samostatná fashion show – nejlepší způsob, jak ukázat modely které prodáváte. Můžete mít přehlídku uzavřenou pouze pro své zákazníky, nebo otevřenou veřejnosti. K veřejné přehlídce zajistíme marketingovou podporu ať oslovíte co největší množství potenciálních zákazníků. Zajistíme vše potřebné od moderátora a modelek po molo a techniku. Připravíme choreografii podle Vašich modelů a navíc Vám poradíme jak sestavit pořadí a uspořádat modely k přehlídce tak, aby měla co největší efekt.

 

Fashion show jako součást programu – plánujete společenskou událost a rádi by jste do programi zařadili něco speciálního? Dle požadavků pro Vás můžeme zajistit přehlídku s Českými Miss, Miss Czech Republic a dalšími předními českými modelkami a modely. 

 

LAST MINUTE PÁRTY

Nedostatek času, neočekávané události, nebo jen potřeba pár rukou navíc? Nečekejte a napište nám, nebo zavolejte. Čas nedoženeme, ale do Vašeho „šibeničního“ termínu zajistíme nejlepší možnou akci pro Vás i Vaše pozvané hosty.

 

GARDEN PÁRTY

Uspořádejme Vaší párty v přírodě. Pokud nemáte vlastní prostory, předložíme Vám návrhy odpovídající Vašim požadavkům.

 

KOKTEJL PÁRTY

Koktejl párty můžete uspořádat doma, ve firmě, na zahradě, u bazénu, … tato párty se dá uspořádat v podstatě kdekoliv. Prostory nejsou omezeny místy k sezení, a proto je vhodná na akce bez rautu, s malým občerstvením a více hosty. Na Vaše přání je možné zajistit barmanskou show a další dle individuální domluvy.

 

RIVER PÁRTY

Líbí se Vám představa párty na vodě? Připravíme pro Vás ideální párty na parníku či na jachtě.

 

OPENING PÁRTY

Otevíráte nový obchodní prostor? Učiňte z otevření veřejnou událost a dejte o sobě vědět. Zajistíme vše potřebné, včetně oslovení a pozvání VIP hostů.

 

OFICIÁLNÍ OBĚD, VEČEŘE

Ideální pro obchodní partnery, důležitá jednání, uzavření kontraktů a další. Vše dle individuálních požadavků (jiná kultura, jiná národnost, jiné zvyklosti).

 

PROMO AKCE

Představte svůj produkt, nebo službu veřejnosti. Zajistíme vše potřebné pro Vaši prezentaci.

 

PODPORA VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY, OBCHODNÍMI PARTNERY, ZAMĚSTNANCI

Uspořádejte akci na míru svým zákazníkům, obchodním partnerům či zaměstnancům. Firemní události jsou mnohem víc než jen zábava. Firemní akce podporují pracovní i mezilidské vztahy, kreativitu, posilují morálku společnosti, vytváří další obchodní příležitosti, lepší a cílevědomější tým.

 

NABÍDKA PRO OBCHODNÍ CENTRA

Nabízíme kompletní i dílčí zajištění akcí pro obchodní centra. Fashion show butiků, prezentaci služeb, tematickou párty, hudební vystoupení či koncert a mnoho dalšího.

Kontakt