Nabízíme

Nabízíme zajištění a realizaci kulturních a společenských akcí na míru, uměleckých vystoupení, koncertů známých osobností, prezentace, promo akce, veřejné i neveřejné eventy, módní přehlídky, opening party, zajištění programu pro obchodní centra, firemní večírky a další, dle domluvy. 

Připravíme a zajistíme účinnou marketingovou podporu, zprostředkujeme zviditelnění v TV, rádiu, tisku i na internetu, případně zajistíme účast médií na vaší akci.

Najdeme vhodné místo konání, navrhneme program, zajistíme umělce, techniku i catering.

Máte nízký rozpočet? Nebojte se, i s málem se dají vykouzlit hezké a nezapomenutelné akce.


Jak začít? Kontaktujte nás 🙂

Zaručujeme individuální přístup, profesionalitu, diskrétnost a spolehlivost.

Lucie Augustinová, +420 601 221 515, lucie@baronproduction.cz

 

Kontakt


OPENING PÁRTY

Otevíráte nový obchodní prostor? Učiňte z otevření veřejnou událost a dejte o sobě vědět. Zajistíme vše potřebné, včetně oslovení a pozvání VIP hostů.

 

PROMO AKCE

Představte svůj produkt, nebo službu veřejnosti. Zajistíme prostory a vše potřebné pro
Vaši prezentaci.

 

PODPORA VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY, OBCHODNÍMI PARTNERY, ZAMĚSTNANCI

Uspořádejte akci na míru svým zákazníkům, obchodním partnerům či zaměstnancům. Firemní události jsou mnohem víc než jen zábava. Firemní akce podporují pracovní i mezilidské vztahy, kreativitu, posilují morálku společnosti, vytváří další obchodní příležitosti, lepší a cílevědomější tým.

 

OFICIÁLNÍ OBĚD, VEČEŘE

Ideální pro obchodní partnery, důležitá jednání, uzavření kontraktů a další. Vše dle individuálních požadavků. (jiná kultura, jiná národnost, jiné zvyklosti)

 

NABÍDKA PRO OBCHODNÍ CENTRA

Nabízíme kompletní zajištění akcí pro obchodní centra. Fashion show butiků, prezentaci služeb, tematickou párty, hudební vystoupení či koncert a mnoho dalšího.

 

FASHION SHOW

Samostatná fashion show – nejlepší způsob, jak ukázat modely které prodáváte. Můžete mít přehlídku uzavřenou pouze pro své zákazníky, nebo otevřenou veřejnosti. Zajistíme vše potřebné od moderátora a modelek po molo a techniku. Připravíme choreografii podle Vašich modelů a navíc Vám poradíme jak sestavit pořadí a uspořádat modely k přehlídce tak, aby měla
co největší efekt.

Fashion show jako součást programu – plánujete společenskou událost a rádi byste do programu zařadili něco speciálního? Dle požadavků pro Vás můžeme zajistit  přehlídku s Miss a dalšími předními českými modelkami. 

 

HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ, KONCERTY

Zajišťujeme kompletní akce i části programu. Přejete si hudbu k poslechu, pěvecké vystoupení,
při kterém si zazpíváte, zatančíte, nebo koncert jako součást Vašeho programu? Nabízíme zajištění jak jednotlivých vystupujících, tak hudebních skupin. Dále pro Vás zajistíme techniku, catering, pozvánky, fotografa a další.

 

AKCE NA MÍRU

Akce na míru je přesně to pravé, pokud si přejete kompletní zajištění a realizaci Vašich představ bez stresu a z pohodlí Vaší kanceláře nebo domova. Vy nám prozradíte účel akce, představu, finanční rozpočet a zbytek necháte na nás. Pokud si nejste jistí, předložíme Vám pár návrhů a společně najdeme to nejlepší.

 

LAST MINUTE

Nedostatek času, neočekávané události, nebo jen potřeba pár rukou navíc? Nečekejte a napište nám, nebo zavolejte. Čas nedoženeme, ale do Vašeho „šibeničního“ termínu zajistíme nejlepší možnou akci pro Vás i Vaše pozvané hosty.

 

RAUTY A RECEPCE

Rauty a recepce pro Vás zajistíme dle individuálních požadavků bez ohledu na velikost události a počet hostů.

 

GARDEN PÁRTY

Uspořádejme Vaší párty v přírodě. Pokud nemáte vlastní prostory, předložíme Vám návrhy odpovídající Vašim požadavkům.

 

KOKTEJL PÁRTY

Koktejl párty můžete uspořádat doma, ve firmě, na zahradě, u bazénu, … tato párty se dá uspořádat v podstatě kdekoliv. Prostory nejsou omezeny místy k sezení, a proto je vhodná na akce bez rautu, s malým občerstvením a více hosty. Na Vaše přání je možné zajistit barmanskou show
a další dle individuální domluvy.

 

RIVER PÁRTY

Líbí se Vám představa párty na vodě? Připravíme pro Vás ideální párty na parníku či na jachtě.

 

FIREMNÍ VEČÍRKY A MOTIVACE ZAMĚSTNANCŮ

Produkujeme jedinečné firemní večírky, které zachycují představivost a posilují pozitivní emoce v každém z hostů, motivují a posilují firemní týmy.

 

Umíme naslouchat a doporučit vhodné a efektivní aktivity podle toho, čeho chcete se svým týmem, nebo u svého týmu dosáhnout. Ať už se jedná o posílení motivace, zlepšení vztahů, přijetí nového nadřízeného, či člena týmu, získání nového pohledu na činnost, které se věnují, získání nové energie, nebo poděkování za dosavadní práci.   

 

Na akce zajištujeme ověřený personál, který je profesionální, důvěryhodný a zdvořilý.
Můžete si být jisti, že vaši hosté budou v dobrých rukou.

 

Lucie Augustinová, +420 601 221 515, lucie@baronproduction.cz

Kontakt